PĒC NOSAUKUMA VAI KODA
VALODU UN VALŪTAS IZVĒLE
Valsts:
Русский  English  Latviešu 
Valūta:
JŪSU PREČU GROZS
0 preces
 
VALSTS NUMURS vai VIN
Ievadiet LV valsts numuru vai VIN:
Katalogs

KLIENTU PORTFOLIO

Zīmolu kvalitātes:

Premium
Vidējais
Ekonomisks

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Balsošana

Ko Jūs meklējiet? / Что вы ишите?

Klientu atsauksmes

„Saņēmam sūtījumu ar Latvijas Pasts, paldies! P.S sildītājam vadu garums ir OK. „

Pieņēmam arī PAYPAL maksājumus!

DIENAS PRECE

Izdrukas versija Izdrukas versija

400ml. Auto krāsas Motip plašā sortimentā

400ml. Auto krāsas Motip plašā sortimentā ― AUTOERA 14
Iepakojumā: 400ml.
Preces kods: MOTIP-PAINT-400
Ražotājs: Motip, Holande
 
 
Balsis: 19
Novērtēt

13.50€ / 11.70€
Jūs ietaupāt: 1.80€ (14%)
----------------------
Prece ir veikalā - gatavs izsūtīšanai !

Turgeņeva iela 4, Rīga (Centrālais Tirgus)
--------------------------
Daudzums veikalā: daudz
Preces svars: 0.445 kg


Informācija/Klientu Serviss:
  Sazinājieties ar pārdošanas daļu, lai noformēt pasūtijumu vai saņemt papildus informāciju.

vai ATSTĀJIET ZIŅU un menedžeris sniegs jums atbildi 2h laikā.
Daudzums:  

PIEREĢISTRĒJIES lai saņemt atalides
Jau esi piereģistrēts? Ieieja ar paroli.
Lai pārbaudīt pasūtījuma statusu spied šeit.

Meklēt krasa pēc origināla auto numura (rūpnicas kods) : AUTO KRĀSU KATALOGS PĒC ORIĢINĀLA NUMURA

 

Pārdošana arī ap 80 veidu dažādu krāsu 10ml iepakojumā. Auto krāsas ar pinzeli nelielu švīku, skrapējumu  piekrasošanai.

Lai pareizi noteikt jūsu auto krāsas toni, lūdzu vispirms sameklējiet uz jūsu auto virsbūves oriģinālo rūpnicas krāsas kodu !!

Katrām auto šildīte ar uzrakstu color/paint var atrasties dažādās vietās, tādēļ lūdzu skatīt iespējamas atrašanas vietas pēc zīmējuma.

Ja jums tomēr neizdodas atrast rūpnicas krāsas kodu vai neesat pārliecināti par to pareizību, tad paņemiet paraugu (piemēram benzobāka vāciņu), nāciet uz firmas veikalu, jūs palīdzēs piemeklēt jūsu auto krāsu uz vietas!

ACURA
15
AIXAM
2
ALFA ROMEO
5,7,8,14,17,18,19
AMERICAN MOTORCORP
10,11,15
ASTON MARTIN
7,12
AUDI
14,17,18,19
AWD
11
BLMC
2,3,4,5,7,10,15,17
BMW
3,4,7,8
CHRYSLER
2,4,5,7,8,9,10
CITROEN
2,3,4,7,8,10
DACIA
7,10,19
DEAWOO
2
DAF
7,10,12
DAIHATSU
1,2,7,10,20,22
DE TOMASO
15,18
FERRARI
2,5,8,14,18,19
FIAT
2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA
15
FORD EUROPA
2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO
4,7,10
GAZ(VOLGA)
18
GENERAL MOTORS
2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA
3,10,15,18,22
HYUNDAI
2,7,10,13,15
INFINITI
7,10
INNOCENTI
8,10,13,18,19,22
ISUZU
2,7,10,13,15
IVECO
5
JAGUAR
2,4,5,12,13,15,22
KIA
10,15
LADA
4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI
18
LANCIA-AUTOBIANCHI
2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER
2,3,7,10,15,17
LEXUS
3,7,10,15
LOTUS
3,8,9,10
MAN
-
MASERATI
2,5,18
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PIAGGIO -
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RAL -
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI -
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SAO -
SATURN CORPORATION 19
SCANIA -
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA

2,3,4,5,14,18

 



Lūdzu ieverojiet:
- Reģistrēta klienta no -15% atlaide attiecas tikai uz precem bez atlaides vai akciju !
-Preces, kas norādītas, kā ir uz vietas veikalā, lūdzu pirms braukt un pirkt veikalā iepriekš zvanīt Klientu Servisu, lai norezervēt ! Preces rezervācija parasti ir 24h, ja nav atsevišķi saskaņots ar menedžeri par citiem saņēmšanas laikiem.

Ir jautājumi par šo preci ? Uzrakstiet mūms!

Noformulējiet savu jautājumu, jums atbildes tuvākajā laikā

Vārds, Kontakttālrunis:

E-pasts

Uzraksties savu jautājumu par preci 400ml. Auto krāsas Motip plašā sortimentā:


Ievadiet skaitli, kas redzams attēlā
code

 


Contact Us Now!Follow on Facebook!Watch on Youtube!
In cooperation with:
Payment types:
AUTOERA™ |1991- 2019g. All rights reserved. Without permission any information copyright is prohibited.

AUTOERA is a car spare parts & accessories retailer since 1991y. .

Izvēlēties Valsts / Выберите Страну / Select Country

Izvēlieties valodu / Выберите язык / Select language