PĒC NOSAUKUMA VAI KODA
VALODU UN VALŪTAS IZVĒLE
Valsts:
Русский  English  Latviešu 
Valūta:
JŪSU PREČU GROZS
0 preces
 
VALSTS NUMURS vai VIN
Ievadiet LV valsts numuru vai VIN
(*bez atstarpēm vai svītriņam):
vai meklēt Kopējā Katalogā

Katalogs

KLIENTU PORTFOLIO

Zīmolu kvalitātes:

Premium
Vidējais
Ekonomisks

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Klientu atsauksmes

„Saņēmam sūtījumu ar Latvijas Pasts, paldies! P.S sildītājam vadu garums ir OK. „

Pieņēmam arī PAYPAL maksājumus!

TOP PRECE

Izdrukas versija Izdrukas versija

12ml Auto krāsas ar otiņu Motip Touch Pen plašā sortimentā !

12ml Auto krāsas ar otiņu Motip Touch Pen plašā sortimentā ! ― AUTOERA.LV 19
Iepakojumā: 12ml.
Preces kods: MOTIP-PAINT-12
Ražotājs: Motip, Holande
 
 
Balsis: 14
Novērtēt

8.50€ / 6.90€
Jūs ietaupāt: 1.60€ (19%)
----------------------
Prece ir veikalā - gatavs izsūtīšanai !

Turgeņeva iela 15, Rīga
--------------------------
Daudzums veikalā: 89
Preces svars: 0.012 kg


Informācija/Klientu Serviss:
  Sazinājieties ar pārdošanas daļu, lai noformēt pasūtijumu vai saņemt papildus informāciju.

vai ATSTĀJIET ZIŅU un menedžeris sniegs jums atbildi 2h laikā.
Daudzums:  

PIEREĢISTRĒJIES lai saņemt atalides
Jau esi piereģistrēts? Ieieja ar paroli.
Lai pārbaudīt pasūtījuma statusu spied šeit.

Vairāk ka 190 dažādu auto krāsas toņu aerosolā ir pieiejami veikalā - Turgeņeva iela 4, Rīga

Meklēt krasa pēc origināla auto numura (rūpnicas kods) : AUTO KRĀSU KATALOGS PĒC ORIĢINĀLA NUMURA

 

Cena par vienu bundžiņu aerosola krāsas Motip (400ml.) - 10.70Euro/gb.

 


Pārdošana arī ap 80 veidu dažādu krāsu 10ml iepakojumā. Auto krāsas ar pinzeli nelielu švīku, skrapējumu  piekrasošanai.

Cena par vienu gab. Motip krāsas (12ml) - 5.70EURO/gb.

Lai pareizi noteikt jūsu auto krāsas toni, lūdzu vispirms sameklējiet uz jūsu auto virsbūves oriģinālo rūpnicas krāsas kodu !!

Katrām auto šildīte ar uzrakstu color/paint var atrasties dažādās vietās, tādēļ lūdzu skatīt iespējamas atrašanas vietas pēc zīmējuma.

Ja jums tomēr neizdodas atrast rūpnicas krāsas kodu vai neesat pārliecināti par to pareizību, tad paņemiet paraugu (piemēram benzobāka vāciņu), nāciet uz firmas veikalu, jūs palīdzēs piemeklēt jūsu auto krāsu uz vietas!

ACURA
15
AIXAM
2
ALFA ROMEO
5,7,8,14,17,18,19
AMERICAN MOTORCORP
10,11,15
ASTON MARTIN
7,12
AUDI
14,17,18,19
AWD
11
BLMC
2,3,4,5,7,10,15,17
BMW
3,4,7,8
CHRYSLER
2,4,5,7,8,9,10
CITROEN
2,3,4,7,8,10
DACIA
7,10,19
DEAWOO
2
DAF
7,10,12
DAIHATSU
1,2,7,10,20,22
DE TOMASO
15,18
FERRARI
2,5,8,14,18,19
FIAT
2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA
15
FORD EUROPA
2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO
4,7,10
GAZ(VOLGA)
18
GENERAL MOTORS
2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA
3,10,15,18,22
HYUNDAI
2,7,10,13,15
INFINITI
7,10
INNOCENTI
8,10,13,18,19,22
ISUZU
2,7,10,13,15
IVECO
5
JAGUAR
2,4,5,12,13,15,22
KIA
10,15
LADA
4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI
18
LANCIA-AUTOBIANCHI
2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER
2,3,7,10,15,17
LEXUS
3,7,10,15
LOTUS
3,8,9,10
MAN
-
MASERATI
2,5,18
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PIAGGIO -
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RAL -
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI -
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SAO -
SATURN CORPORATION 19
SCANIA -
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA

2,3,4,5,14,18

 



Lūdzu ieverojiet:
- Reģistrēta klienta no -15% atlaide attiecas tikai uz precem bez atlaides vai akciju !
-Preces, kas norādītas, kā ir uz vietas veikalā, lūdzu pirms braukt un pirkt veikalā iepriekš zvanīt Klientu Servisu, lai norezervēt ! Preces rezervācija parasti ir 24h, ja nav atsevišķi saskaņots ar menedžeri par citiem saņēmšanas laikiem.
- 0% Kredīts attiecas tikai uz reģistrētiem klientiem ar konta līmeņiem MEDIUM, ELITE vai PREMIUM ! Vairāk informācijas par līmeņiem lūdzu lasiet klikšķinot šeit

Ir jautājumi par šo preci ? Uzrakstiet mūms!

Noformulējiet savu jautājumu, jums atbildes tuvākajā laikā

Vārds, Kontakttālrunis:

E-pasts

Uzraksties savu jautājumu par preci 12ml Auto krāsas ar otiņu Motip Touch Pen plašā sortimentā !:


Ievadiet skaitli, kas redzams attēlā
code

 


Sazinājies ar mūms!Seko mūms Facebook!Skaties mūs Youtube!

Informācija

Klientu Serviss

Papildinformācija

Piegādi nodrošina: Latvijas Pasts - Latvija
Norēķinies ar:
Jūsu informācijas drošību nodrošina:
© AUTOERA ™ |1991- 2020g. SIA „JUKKA“. Visas tiesības ir aizsargātas. Bez SIA „JUKKA“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.

© AUTOERA ir specializēts auto rezerves daļu un aksesuāru autoveikals pašā Rīgas centrā kopš 1991g.
AUTOERA veikala darba laiku skatīt šeit . AUTOERA piegādi lasīt šeit
AUTOVEIKALS
Turgeņeva iela 15, Rīga
Pirm.Piektd. 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-17:00
Svētdiena: brīvdiena
Informācija: 28648641
AUTOSERVISS
Pēc pieraksta, lūdzu iepriekš zvanīt
Pirm.Piektd. 9:30 -18:00
Sestdiena: brīvdiena
Svētdiena: brīvdiena
Online pieraksts: spiest šeit
Informācija: 28648641
.

Izvēlēties Valsts / Выберите Страну / Select Country

Izvēlieties valodu / Выберите язык / Select language