IZVELIES VALSTI UN VALODU
Valsts:
Русский  English  Latviešu 
PĒC NOSAUKUMA VAI KODA
JŪSU PREČU GROZS
0 preces
 
VALSTS NUMURS vai VIN
Ievadiet LV valsts numuru vai VIN
(*bez atstarpēm vai svītriņam)
:
vai meklēt Kopējā Katalogā

Katalogs

KLIENTU PORTFOLIO

Zīmolu kvalitātes:

Premium
Vidējais
Ekonomisks

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Klientu atsauksmes

„Saņēmam sūtījumu ar Latvijas Pasts, paldies! P.S sildītājam vadu garums ir OK. „

Pieņēmam arī PAYPAL maksājumus!

TOP PRECE

 

Atteikuma tiesības - Distances pirkumam TIKAI PRIVĀT PERSONAM, NEATTIECAS UZ JURIDISKĀM PERSONAM!:

 1. Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu. Preču atgriešanas laiks - 14 dienu laikā no to pārdošanas/izrakstīšanas brīža (LR Ministra Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" un 2014g 20. maijā Nr252. Saite uz  PDF  dokumentu).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Tev ar nepārprotamu paziņojumu, izmantojot www.autoera.lv ievietotās veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu paraugu ir jāinformē SIA "JUKKA" kādā no sēkojošiem veidiem:

 • nosūtot ar ierakstīto vēstuli uz juridisko adresi Turgeņeva iela 17-1, Rīga, LV-1050 ; 
 • patstvaīgi nogādājot uz firmas faktisko adresi: Turgeņeva iela 17, Rīga, LV-1050 (sk.darba laikus) 
 • nosūtot uz firmas e-pastu: info@autoera.lv par lēmumu atteikties no pirkuma.

 Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

 1. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 kalendārajām dienām, sākot no dienas, kad Tu esi ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Tu esi norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.
 2. Ja Tu atteiksies no šī līguma, SIA JUKKA atmaksās visus no Tevis konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, izņemot summu, kas pārsniedz SIA JUKKA piedāvātās “parastās" piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA JUKKA tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA JUKKA var aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kad SIA JUKKA būs saņēmis patērētāja nosūtītās/atgrieztās preces.
 3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Tu vari atgriezt preci kopā ar aizpildītu atteikuma veidlapu, nosūtot to ar VAS Latvijas Pasta starpniecību SIA JUKKA, Turgeņeva iela 17, Rīga, LV-1050.  Atgriežot preces uz iepriekš minēto adresi ar VAS Latvijas Pasts, spēkā ir VAS Latvijas Pasts cenrādis (ar cenrādi varat iepazīties VAS Latvijas Pasts mājas lapā). Maksimālā summa par sūtījuma atgriešanu var sasniegt 100 € (atkarībā no preces svara un veida).
 4. Atgriežot preci, Tev ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, proti, oriģinālajam preces iepakojumam ir obligāti jābūt iepakotam citā, transportēšanai piemērotā iepakojumā. Pretējā gadījumā pasta darbinieks var atteikt preces pieņemšanu. Lai izvairītos no pārpratumiem, iesakām atgriešanai paredzēto preci apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņemies Tu.
 5. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības atceries, ka Tu esi atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc ņem vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Tev ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Tu esi atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
 6. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja
  • Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
  • Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta 
  • Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
  • Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, manikīra un pedīkīra piederumi, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, kosmētikas līdzekļus, ausīs ieliekamās audio austiņas, krūts piena sūknīšus, biotualetes, sadzīves ķīmijas produktus un citas tamlīdzīga rakstura preces,);
  • Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
  • Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
  • Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;
 7. Ja prece ir vieglāka par 10 kg, par preces nogādāšanu servisā un izdevumu segšanu ir atbildīgs klients.
 8. SIA "JUKKA" vērš uzmanību uz to, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, var vērsties tiesā ar prasības pieteikumu pret Patērētāju par SIA "JUKKA"  radīto zaudējumu segšanu, kas radušies Patērētāja rīcības rezultātā.


NB! Neaizmirsti pievienot pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, vai pavadzīme) un atteikuma veidlapu!

 

 

Pasūtījuma atgriešanas kārtība:

Klientām obligāti jāizprintē un jāaizpilda Preces Atgriešanas Akts (Atteikuma veidlapa) un tikai tad atgriež iegādāto preci firmas veikalā vai ar kurjer dienesta starpniecību pievienojot šo dokumentu pie atgriežama pasūtījuma.

-Ja prece tika saņemta ar Omniva pakomatiem,  tad klientam jāinformē SIA JUKKA  nosūta preci atpakaļ uz Rīgas Autoostas Omniva pakomātu (pie saņēmēja norādot sia "JUKKA" un konktakttālrunis - 28648641), tad vispirms tiek pārbaudīta preces komplektācija un atbilstība atgriešanas noteikumiem un tikai tad grāmatvēdībau atskaita naudu klientam uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu, 

-Ja prece tika saņemta ar Kurjer dienesta starpniecību (piegāde "līdz durvīm"),  tad klients vienīgi patstavīgi atgriež pasūtīto preci firmas veikalā - Turgeņeva iela 15, Rīga, LV-1050 (skatīt veikala darba laikus), jo pasūtījuma savākšana no klienta nav pieiejama.


*Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

 

 

 

Apmaiņas nosacījumi:

1. Gadījumā, ja pēc pirkuma apmaksas un saņemšanas izrādās, ka prece neatbilst vai nav pilnā komplektācijā, klienta kļūdas (neuzmanības) dēļ, bet nevis autoveikala "AUTOERA", tad atkārtota preces piegāde un apmaiņa klientām izmāksas papildus 7€!

2. Gadījumā, ja pēc pirkuma apmaksas un saņemšana izrādās, ka prece neatbilst vai nav pilnā komplektācijā, autoveikala "AUTOERA" kļūdas (neuzmanības) dēļ, tad atkārtota preces piegāde un apmaiņa klientām būs bezmaksas!

- Apmaiņas precei ir pilnībā jāatbilst visām prasībām aprakstītiem sadaļā "Atteikuma tiesības" (skatīt augstāk).

Ja jums ir radūšies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinājieties ar Klientu Servisu (informāciju var atrast lapas pašā apakšā).

 


Sazinājies ar mūms!Seko mūms Facebook!Skaties mūs Youtube!

Informācija

Klientu Serviss

Piegādi nodrošina: Latvijas Pasts - Latvija
Norēķinies ar:
Jūsu informācijas drošību nodrošina:
© AUTOERA ™ |1991- 2023g. SIA „JUKKA“. Visas tiesības ir aizsargātas. Bez SIA „JUKKA“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.

© AUTOERA ir specializēts auto rezerves daļu un aksesuāru autoveikals pašā Rīgas centrā kopš 1991g.
AUTOERA veikala darba laiku skatīt šeit . AUTOERA piegādi lasīt šeit
AUTOVEIKALS
Vilhelma Purvīša iela 17, Rīga, LV-1050
Pirm.Piektd. 8:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvdiena
Informācija: 28648641, 28471062
AUTOSERVISS
Pēc pieraksta, lūdzu iepriekš zvanīt
Pirm.Piektd. 9:30 -18:00
Sestdiena: brīvdiena
Svētdiena: brīvdiena
Online pieraksts: spiest šeit
Informācija: 28648641
.

Izvēlēties Valsts / Выберите Страну / Select Country

Izvēlieties valodu / Выберите язык / Select language